V četrtek, 15. 5. 2022 smo se vse tri skupine podale na pohod. Orientacijski pohod. Skupini Kapljica in Mavrica sta imeli nalogo, da označita pot in se na cilju skrijeta. Skupina Sonce, naši največji otroci pa nalogo, da poiščejo najmlajše. Vsi smo se zelo zabavali. Najmlajši pri lepljenju puščic, ki so označevale pot in pri pihanju balonov v katerih so se skrivale naloge za otroke, ki so nas iskali. Pot je vodila okrog Kovorja. Ko so prispeli na cilj jih je čakala naloga, da poiščejo najmlajše otroke. Seveda so nas našli. Razveselili smo se, ko smo se zagledali. Zaploskali smo si za uspešno rešene naloge. Seveda pa se s tem naš pohod v svet dogodivščin še ni končal. Vsi skupaj smo dobili nalogo, da na igrišču poiščemo še skriti zaklad. Skrival se je v skrinji, ki je bila na drevesu. Odprli smo skrinjo in se posladkali z zakladom. Vsi smo zelo uživali v res zanimivem dopoldnevu.