Torek, 21. 3. 2023 so otroci, ki obiskujejo dislocirane oddelke v Kovorju, Vrtca Tržič, nestrpno pričakovali. Na ta dan so se otroci pripravljali kar nekaj časa. S prireditvijo, ki so jo pripravili, so razveselili in presenetili svoje starše in ostale gledalce.

Prireditev so otvorili najmlajši otroci iz skupine Mavrica. Nekateri so že dopolnili dve leti, večina še ne. Staršem in obiskovalcem so se predstavili s plesom, prstnimi igrami in pesmijo.

Za njimi so nastopili otroci, ki obiskujejo oddelek Kapljica. Predstavili so se z dvema točkama.

Zadnji so na odru nastopili najstarejši otroci iz skupine Sonce. Pripravili so dramatizacijo glasbene pravljice Mala Marjetica in gozdni mož.

Po končani predstavi smo se vsi srečali na igrišču, kjer so otroci ustvarjali v treh delavnicah, starši pa so čas izkoristili za druženje. Prijetno druženje smo zaključili, ko je že padel mrak.

Hvala lepa vsem, ki so si vzeli čas in se udeležili prireditve.