Zimski dnevi so končno postali polni veselja in dogodivščin, saj je tudi naše kraje pobelil sneg. Da izkoristimo zimske radosti, smo se otroci in vzgojiteljice podali na breg, ki je ne daleč stran od našega vrtca. Preden smo se odpravili, smo poskrbeli, da smo vsi toplo oblečeni, da imamo obute nepremočljive čevlje, kape in rokavice. Seveda smo s seboj vzeli tudi sani, lopatke in najrazličnejša prevozna sredstva za vožnjo po snegu. Otroci so bili navdušeni in so nestrpno pričakovali, da se spustijo po strmini. Vožnja po pobočju je bila polna smeha in nam je prinesla veliko razvedrila. Poleg sankanja so se otroci pomerili tudi v kepanju in različnih igrah na snegu.  Na koncu smo se prijetno utrujeni vrnili v vrtec, kjer smo se pogreli s toplim čajem in se najedli kosila, saj smo bili pošteno lačni.

Dan na snegu je bil poln zabave in radosti, ki so nas združile in ustvarile nepozabne spomine. Upamo, da se bo sneg obdržal čim dlje, da še naprej ohranjamo čar snežnih dni.